2025 - Proof - Svatoanežské dukáty - 10 dukát Au
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5705 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 34.909 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 50 ks |
| limit b.k. | 50 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5705 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736156,75 د.إ
AUD279268,27 A$
CAD275179 C$
CHF156615,71 Fr
CNY1366321,16 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147638,35 £
HUF61644631,45 Ft
ILS599774,98 ₪
INR18690927,32 ₹
PLN718629,75 zł
RUB15234217,11 ₽
SEK1834692,9 kr
TRY8968486,43 ₺
UAH8727817,47 ₴
USD8237,56 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.