2025 - Proof - Svatoanežské dukáty - 10 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5716 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5716 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30955 د.إ
AUD11743,08 A$
CAD11571,13 C$
CHF6585,61 Fr
CNY57453,08 ¥
CZK7140,00 kč
GBP6208,11 £
HUF2592124,08 Ft
ILS25220,22 ₪
INR785943,59 ₹
PLN30218 zł
RUB640590,75 ₽
SEK77147,86 kr
TRY377120,1 ₺
UAH367000,1 ₴
USD346,38 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.