2025 - Proof - Svatoanežské dukáty - 1 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5707 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | 4 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 1000 ks |
| limit b.k. | 250 ks |
| limit patina | 250 ks |
| emise | 2025 |
| objednávkový kód | CRM5707 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5141,28 د.إ
AUD1935,01 A$
CAD1917,99 C$
CHF1093,07 Fr
CNY9507,56 ¥
CZK1194,00 kč
GBP1034,19 £
HUF426786,08 Ft
ILS4068,3 ₪
INR133914,71 ₹
PLN5075,93 zł
RUB103473,35 ₽
SEK13011,38 kr
TRY63580,71 ₺
UAH61540,71 ₴
USD57,52 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.