2022 - Proof - Sv. Gorazd - 10 dukát Ag
SPECIFIKACE
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2022 |
| objednávkový kód | CRM4814 |
Dočasno nedostupné.
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 42 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 100 ks |
| limit patina | 100 ks |
| emise | 2022 |
| objednávkový kód | CRM4814 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30480,7 د.إ
AUD11661,41 A$
CAD11425,44 C$
CHF6529,89 Fr
CNY56485,24 ¥
CZK7140,00 kč
GBP6189,47 £
HUF2576569,96 Ft
ILS24135,98 ₪
INR800548,96 ₹
PLN30277,72 zł
RUB590904,81 ₽
SEK77875,24 kr
TRY378281,9 ₺
UAH366545,27 ₴
USD341,61 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.